OTVORENI NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO-rukovoditelj samohodnim građevinskim strojevima

OPIS POSLA:
Izgradnja vodoopskrbnih cjevovoda, instalacije vode, kanalizacije i hidrantske mreže za
stambene, višestambene, stambeno-poslovne objekte i objekte javne namjene.
 Radovi na rukovanju, održavanju, podešavanju i upravljanju građevinskim strojevima
(kombinirka, mini rovokopač)
 Radovi na iskopu zemlje, premještanje i prevoženje iskopanog materijala na
određene lokacije, poravnavanju i razastiranju materijala
 Radovi na održavanju, podmazivanju i čišćenju radnih strojeva
 Radovi po nalogu poslodavca

UVJETI:
 Srednja škola
 Radno iskustvo : poželjno, minimalno 1 godinu
 Vozačka dozvola B kategorije (uvjet), C kategorije (nije uvjet)
 Pouzdanost, odgovornost, marljivost, preciznost, fizička spremnost, timski rad

POGODNOSTI:
 Radni odnos na određeno uz mogućnost prijave na neodređeno vrijeme
 Božićnica, uskrsnica, regres
 Naknada za topli obrok
 Naknada za prijevoz
 Zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku

Svi zainteresirani mogu se javiti na mobitel: 098/220-443 (Whattsup), telefon: 01/3326-949 ili
na mail adresu info@skenmont.hr.